Odontologijos praktikos centras vienija visų odontologijos sričių – periodontologijos, endodontijos, ortodontijos, estetinės odontologijos, dantų protezavimo, burnos higienos – aukščiausios kvalifikacijos specialistus, nuolat keliančius savo kompetencijas nacionaliniuose ir tarptautiniuose seminaruose, konferencijose bei taikančius naujausius ir šiuolaikiškiausius dantų gydymo metodus.

Mindaugas Starkus

gydytojas odontologas

Elidijus Drevinskas

gydytojas odontologas

Daiva Sabaliauskienė

gydytoja endodontologė

Gytis Naumavičius

gydytojas periodontologas, centro vadovas

dr. Eglė Zaščiurinskienė

gydytoja ortodontė

Rasa Martinaitienė

burnos priežiūros specialistė

Teikiamos paslaugos

wtfdivi014-url11

Dantų plombavimas

Dažniausias karieso pažeistų dantų gydymo būdas, kurio metu, tiksliai įvertinus pažeidimo dydį, demineralizuoti, infekuoti dantų audiniai pakeičiami kompozicinėmis medžiagomis.

wtfdivi014-url5

Dantų implantavimas

Dantų implantai yra vienas didžiausių šiuolaikinės odontologijos pasiekimų. Netekus danties – tai geriausias būdas atkurti dantis.

wtfdivi014-url16

Periodontologija (dantenų ligų gydymas, burnos ertmės operacijos)

Periodontitas – dantį supančių dantenų, periodonto raiščio ir kaulo uždegimas.  Periodontito gydymo metu siekiama pašalinti dantenų ligas sukeliančias priežastis. 

wtfdivi014-url18

Vaikų dantų gydymas (pieninių dantų gydymas, rovimas, naujai išdygusių nuolatinių dantukų dengimas silantais)

Tinkamai prižiūrėdami dantis nuo pat vaikystės, reguliariai lankydamiesi pas gydytoją odontologą, vaikai prie jo pripranta, bet kokios dantų ligos gali būti laiku atpažintos ir išgydytos. 

wtfdivi014-url14

Ortodontinis gydymas

Taikomas netaisyklingam sąkandžiui, atsirandančiam dėl trūkstamų, perteklinių, ne vietoje išdygusių dantų, netaisyklingos atskirų dantų ar jų grupių padėties, žandikaulių pozicijos, gydyti.

wtfdivi014-url17

Endodontologinis (dantų šaknų kanalų) gydymas

Dantų šaknų kanalų gydymas (endodontologinis gydymas) atliekamas esant pažeistam danties šaknies vidiniam audiniui – pulpai.

wtfdivi014-url9

Dantų protezavimas

Didelių dantų defektų tvarkymas dantų karūnėlėmis ir užklotais. Kai netenkama daug danties audinių, jie tampa silpnesni ir trapesni. Vien tik plombos, norint atkurti buvusį tvirtumą, nebeužtenka. Tokiais atvejais yra rekomenduojama dantų protezavimo procedūra.

wtfdivi014-url10

Profesionali burnos higiena (akmenų ir apnašų valymas)

Atliekant burnos higieną nuvalomas pigmentinis ir bakterinis apnašas, pašalinamos mineralinės apnašos (akmenys), dėl to išnyksta blogas burnos kvapas, laiku pastebimas kariesas bei kitos dantų ligos.

MŪSŲ DRAUGAIDARBO LAIKAS

I - V : 9:00 - 18:00

VI - VII nedirbame

KONTAKTAI

(8-650) 18 256

info@opc.lt

BENDRAUKIME