Odontologijos praktikos centras vienija visų odontologijos sričių – periodontologijos, endodontijos, ortodontijos, estetinės odontologijos, dantų protezavimo, burnos higienos – aukščiausios kvalifikacijos specialistus, nuolat keliančius savo kompetencijas nacionaliniuose ir tarptautiniuose seminaruose, konferencijose bei taikančius naujausius ir šiuolaikiškiausius dantų gydymo metodus.

Gytis Naumavičius

Gytis Naumavičius yra Odontologijos praktikos centro vadovas ir gydytojas periodontologas

Mindaugas Starkus

Mindaugas Starkus – Odontologijos praktikos centro gydytojas odontologas

dr. Eglė Zaščiurinskienė

Gydytoja ortodontė 

Daiva Sabaliauskienė

Daiva Sabaliauskienė yra Odontologijos praktikos centro endodontologė

Rasa Martinaitienė

Burnos priežiūros specialistė

Gytis Naumavičius

Gytis Naumavičius yra Odontologijos praktikos centro vadovas ir gydytojas periodontologas, Kauno medicinos universitete baigęs odontologijos vientisąsias studijas bei periodontologijos rezidentūrą. G. Naumavičius atlieka dantų protezavimo bei implantavimo, taip pat sudėtingas dantų šalinimo (rovimo) procedūras, sinuso dugno pakėlimo, kaulo priauginimo dirbtiniu arba natūraliu kaulu operacijas, dantų cistų chirurginio šalinimo ir kitas chirurgines burnos procedūras. Gydytojas domisi ir specializuojasi gydant periodonto ligas (gingivitą ir periodontitą). Jis Lietuvos periodontologų draugijos, Tarptautinės implantologų draugijos (ITI) narys, nuolat žinias gilinantis įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose seminaruose, konferencijoje. Gytis Naumavičius savo patirtimi taip pat dalijasi su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odontologijos fakulteto studentais.

Mindaugas Starkus

Mindaugas Starkus – Odontologijos praktikos centro gydytojas odontologas, besispecializuojantis restauracinės odontologijos srityje. Gydytojas baigė odontologijos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir yra sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį planuodamas bei gydymas sudėtingus klinikinius atvejus. Būdamas Lietuvos odontologų ortopedų draugijos narys, Mindaugas Starkus nuolat tobulina savo žinias seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Gydytojas domisi naujausiomis estetinio restauravimo galimybėmis bei kompleksiniu smilkininio apatinio žandikaulio sąnario gydymu.

dr. Eglė Zaščiurinskienė

Gydytoja ortodontė Eglė Zasčiurinskienė 2005 m. baigė rezidentūros studijas Kauno medicinos universitete, yra Lietuvos ortodontų sąjungos bei Europos ortodontų draugijos narė. 2018 m. birželio 1 d. Jönköpingo universitete (Švedija) apgynė disertaciją, kurioje aprašoma ortodontinio gydymo poveikis periodonto audiniams, kai sergama periodonto liga. Profesinėje veikloje gydytoja ypatingą dėmesį skiria pacientų su periodonto patologija ortodontiniam gydymui. Gydydama šiuos pacientus ji turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį. Eglė Žasčiurinskienė dirba ne tik klinikinį darbą su pacientais, bet ir dėsto Lietuvos sveikatos mokslų universitete, dalyvauja ir skaito pranešimus mokslinėse konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, yra mokslinių publikacijų autorė.

Daiva Sabaliauskienė

Daiva Sabaliauskienė yra Odontologijos praktikos centro endodontologė, turinti daugiau nei 10 metų darbo patirtį gydydama dantų šaknų kanalus ir beveik 20 metų odontologijos srityje. Gydytoja baigė odontologijos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, vėliau – endodontologijos rezidentūrą Vilniaus universitete. Daiva Sabaliauskienė yra Lietuvos Respublikos odontologų rūmų, Lietuvos endodontologų draugijos (LED) ir Europos endodontologų asociacijos (ESE) narė. Daiva Sabaliauskienė nuolat tobulinasi ir gilina žinias bendrosios praktikos odontologijos, o ypač endodontologijos srityse seminaruose ir konferencijose Lietuvoje bei užsienyje. Gydytoja ypatingą dėmesį skiria dantų šaknų kanalų gydymo naujovėms, regeneraciniam gydymui, komandiniam darbui, domisi sąsajomis tarp dantų šaknų kanalų infekcijos ir žmogaus sveikatos bei galima jos įtaka sisteminėms ligoms.

Elidijus Drevinskas

Elidijus Drevinskas yra gydytojas odontologas, baigęs odontologijos magistrantūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Gydytojas domisi naujovėmis odontologijos srityje, siekia tobulėti, dalyvauja įvairiose mokslinėse-praktinėse konferencijose bei seminaruose. Gydytojas klinikoje kruopščiai ir efektyviai atlieka dantų gydymą suaugusiems ir vaikams, skiria daug dėmesio bendravimui su pacientais, išsamiai paaiškina esamą dantų situaciją bei kartu su pacientu aptaria gydymo planą.

Rasa Martinaitienė

Rasa Martinaitienė yra daugiau nei 10 metų patirtį sukaupusi burnos priežiūros specialistė. Klinikoje Rasa atliekanti profesionalią burnos higieną bei dantų balinimą. Kauno kolegijoje ji baigė aukštąsias neuniversitetines profesinio bakalauro studijas, nuolat tobulinasi seminaruose bei konferencijose, gilindamasi į šių dienų burnos higienos aktualias problemas. Rasa Martinaitienė kruopščiai atlieka burnos higienos procedūras, bendradarbiaudama su pacientu siekia palaikyti ilgalaikį rezultatą, parenka jam tinkamiausias priemones kovoti su burnos ligomis. Darbe naudoja tik šiuolaikiškas bei danties audinius tausojančias burnos higienos priemones.

Teikiamos paslaugos

Dantų plombavimas

Dažniausias karieso pažeistų dantų gydymo būdas, kurio metu, tiksliai įvertinus pažeidimo dydį, demineralizuoti, infekuoti dantų audiniai pakeičiami kompozicinėmis medžiagomis.

Dantų implantavimas

Dantų implantai yra vienas didžiausių šiuolaikinės odontologijos pasiekimų. Netekus danties – tai geriausias būdas atkurti dantis.

Periodontologija (dantenų ligų gydymas, burnos ertmės operacijos)

Periodontitas – dantį supančių dantenų, periodonto raiščio ir kaulo uždegimas.  Periodontito gydymo metu siekiama pašalinti dantenų ligas sukeliančias priežastis. 

Vaikų dantų gydymas (pieninių dantų gydymas, rovimas, naujai išdygusių nuolatinių dantukų dengimas silantais)

Tinkamai prižiūrėdami dantis nuo pat vaikystės, reguliariai lankydamiesi pas gydytoją odontologą, vaikai prie jo pripranta, bet kokios dantų ligos gali būti laiku atpažintos ir išgydytos. 

Ortodontinis gydymas

Taikomas netaisyklingam sąkandžiui, atsirandančiam dėl trūkstamų, perteklinių, ne vietoje išdygusių dantų, netaisyklingos atskirų dantų ar jų grupių padėties, žandikaulių pozicijos, gydyti.

Endodontologinis (dantų šaknų kanalų) gydymas

Dantų šaknų kanalų gydymas (endodontologinis gydymas) atliekamas esant pažeistam danties šaknies vidiniam audiniui – pulpai.

Dantų protezavimas

Didelių dantų defektų tvarkymas dantų karūnėlėmis ir užklotais. Kai netenkama daug danties audinių, jie tampa silpnesni ir trapesni. Vien tik plombos, norint atkurti buvusį tvirtumą, nebeužtenka. Tokiais atvejais yra rekomenduojama dantų protezavimo procedūra.

Profesionali burnos higiena (akmenų ir apnašų valymas)

Atliekant burnos higieną nuvalomas pigmentinis ir bakterinis apnašas, pašalinamos mineralinės apnašos (akmenys), dėl to išnyksta blogas burnos kvapas, laiku pastebimas kariesas bei kitos dantų ligos.

MŪSŲ DRAUGAI


DARBO LAIKAS

I - V : 9:00 - 18:00

VI - VII nedirbame

KONTAKTAI

(8-650) 18 256

[email protected]

BENDRAUKIME