Dantų protezavimas


Kai netenkama daug danties audinių, jie tampa silpnesni ir trapesni. Vien tik plombos, norint atkurti buvusį tvirtumą, nebeužtenka. Tokiais atvejais yra rekomenduojama dantų protezavimo procedūra, kurios metu dantis apgaubiamas medžiagomis, panašiomis į danties emalį. Taip atkuriama natūrali kramtymo funkcija, danties stabilumas ir estetinis vaizdas.

Stengiamės išsaugoti kiek įmanoma daugiau sveikų danties audinių, todėl mūsų pirmas pasirinkimas yra dalinės restauracijos: įklotai, užklotai ir laminatės. Tai yra pačios estetiškiausios restauracijos.

Anksčiau dantų vainikėliai ir užklotai buvo gaminami iš metalo, tačiau šiuolaikinėje odontologijoje naudojamos bemetalės medžiagos: keramika, cirkonis. Žiūrint plika akimi, jie praktiškai nesiskiria nuo natūralaus danties. Vainikėliai ir užklotai yra pritaikomi ir gaminami individualiai pagal prieš tai nuimtus dantų antspaudus.

Jei netenkama vieno ar daugiau dantų, galima gaminti tiltinius protezus.

Turime išeitį ir tiems pacientams, kuriems neįmanoma atlikti dantų implantavimo, kaulo priauginimo operacijų bei atlikti dantų protezavimo vainikėliais ir dantų tiltais. Praradusiems viršutinio ar apatinio žandikaulio dantis, juos galime pakeisti pilnais ar daliniais protezais (dantų plokštelėmis).

Kiekvienu atveju mūsų gydytojai odontologai įvertina Jūsų dantų padėtį bei kartu su Jumis nutaria, kuris iš protezavimo būdų yra tinkamiausias ir efektyviausias.

DARBO LAIKAS

I - V : 9:00 - 18:00

VI - VII nedirbame

KONTAKTAI

(8-650) 18 256

[email protected]

BENDRAUKIME